ساخت وبلاگ تایپیست - طراحی وب سایت - کامپیوتر کمک jazebeha.com دانلود فیلم ایرانی نمونه سوال امتحانی موبر سان دپیل لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما

تور خارجی | تور اروپا

روسیه کشوری است که تاریخ کهنی دارد. در سایت رسمی آژانس هواپیمایی پارس پالاد به اندازه کافی در مورد گردشگری و تور روسیه صحبت کردیم و امروز قصد داریم تا کمی با بزرگان روس آشنا شویم و تاریخ روسیه را بهتر بشناسیم. در تور مسکو سن پترزبورگ با بناها و جاذبه های تاریخی زیادی آشنا خواهید شد ولی بد نیست که کمی هم در مورد پشت پرده آنها اطلاعاتی داشته باشیم.
از نظر تاریخی کوتوزوف هنگامی که دشمن نقشه جنگ را طرح میکرد خوابش برده یا رمان میخوانده است وسرانجام برناپلئون غالب شده است. خوشبختانه در تاریخ آن روزگار چنین کسی نبوده بلکه برعکس آن بوده است.
در نوشتن آناکار نینا تالستوی همچنان در اصول خود استوار و پای برجای بود. درین کتاب نیز همان جزییات بحدوفور هست اما در محیط محدودتری که محیط خانواده باشد وانگهی همان اختلاف در میان استقلال ذاتی مغرورانه و مقتدرانه و تسلیم عاجزانه در برابر یات نیروی بالاتر و نهانی دیده میشود. این اختلاف در آن واحد در وجود پہلوان عمدہ داستان جلوه میکند که گرفتاریات کشمکش درونیست و در میان زندگی پرهیاهوی شهرهای بزرگ و زندگی آرام کشتزارها سرگردانست. از یاث سوی مردان با هوش و کار آمد و از سوی دیگرمر دم ساده دل و زود فریب و این گروه دوم که لوین نمایندهٔ آنهاست از گروه نخستین که بزوخوف معرف آنهاست پیشی معمر نهاد. لوین که فرزند روحانی همان بزوخوفست این بار میبایست دستور شفابخشی روحانی را که تالستوی خود در گندمزارهای یاسنایاپالیانا میداده است بدیگران بدهد و آن اثر عافیت بخش کارهای بد نیست.
در این میان افکار سوسیالیستها را نیز که در کتاب جنگ و صلح هنوز پیشی نکشیده بود بیان میکند مخصوصا در آن قسمت معروف شکارگاه که لوین با بلو نسکی پرخاش میکند وناگہان در مییابد که ره جوئی از کار دیگران بیداد وستم بآنهاست. تخم تمام فلسفهٔ جدید تالستوی که در آینده آنرا تا آن اندازه پرورش داده و بنام او معروف شده درین جاپاشیده میشود . شگفتی درین جاست که برای نو برآوردن ازین تخم وی لوین را برگزیده است. زیرا که این خرده مالات متوسط راهنمای درمانده ایست که در روز زناشویی خود فراموش میکند بکلی سیا برود و درموقع انتخابات از همه میپرسد بکه باید رأی بدهد؟ تالستوی وانمود میکند که وی مرد درس خوانده ای بوده و از آثار حکمای آلمان جنبهٔ شکاکی بخود داده اما از همان فلسفه بیزاری اظهار میکند. با اینهمه مرد خشنی نیز هست و در میان این سرگردانیهای روحی تکلیف خود را نمیداند تا اینکه روزی سر سخن را با دهقانی باز میکند و وی راه راست را باومی نمایاند.


برچسب ها : روسیه , تاریخ روسیه , تور روسیه , مسکو سن پترزبورگ , تور مسکو سن پترزبورگ ,
+ نوشته شده در 1396/10/18ساعت 13:32 توسط حمید رمضانی | | تعداد بازدید : 8